• Головна
 • Про кафедру

  Історія кафедри "Автомобілі"

  История автомобильной кафедры знту

  Кафедра “Автомобілі” є головною кафедрою транспортного факультету ЗНТУ. Вона почала функціонувати з 1944 р. у Запорізькому автомеханічному інституті після звільнення м. Запоріжжя від німецьких окупантів, коли за наказом НКСМ (Народний комісаріат середнього машинобудування) СРСР Запорізький інститут сільськогосподарського машинобудування був реорганізований у Запорізький автомеханічний інститут... читати далі

  Філії кафедри

  филиалы кафедры автомобили

  У навчальному центрі ЗАЗ "ЗАЗ" є філія кафедри Автомобілі для спеціальностей "колісні та гусеничні транспортні засоби" та "двигуни внутрішнього згорання".

  Ця філія працює з 26 травня 1993 р.. Вона включає лабораторію стендових випробувань та лекційні аудиторіі... читати далі

  Викладачі кафедри

  викладачі кафедри Автомобілі ЗНТУ викладачі кафедри Автомобілі ЗНТУ викладачі кафедри Автомобілі ЗНТУ
  викладачі кафедри Автомобілі ЗНТУ викладачі кафедри Автомобілі ЗНТУ викладачі кафедри Автомобілі ЗНТУ

  Список викладацького складу кафедри “Автомобілі” на 2011-2012 н.р... читати далі

  Навчально-допоміжний склад

  Список навчально-допоміжного складу кафедри “Автомобілі” на 2011-2012 н.р... читати далі

 • Абітурієнту

  Напрями та спеціальності

  колесні та гусеничні транспортні засоби та двигуни внутрішнього згоряння

  Кафедра здійснює підготовку фахівців зі спеціальностей: “Колісні та гусеничні транспортні засоби” за спеціалізаціями “Автомобіле - та тракторобудування” і “Випробування і діагностика автомобіля, діагностичне обладнання”. А з 2000 року відкрилась нова спеціальність “Двигуни внутрішнього згоряння”... читати далі

  Матеріально-технічне забезпечення

  матеріально-технічне забезпечення

  Інформація про матеріально-технічне забезпечення навчального процесу на кафедрі "Автомобілі" ЗНТУ... читати далі

 • Студенту
 • Контакти

Карташов Євген Григорович

В 1969 році закінчив Запорізький машинобудівний інститут ім. В.Я. Чубаря. Навчався на автомобільному факультеті за спеціальністю інженер-механік.

З 06.1969 р. по 1972 р. - інструктор, заступник завідувача, завідувач відділу пропаганди й культурномасової роботи Запорізького ОК ЛКСМУ.

У 1972-1980 р.р. - інструктор, заступник завідувача відділу пропаганди й агітації Запорізького ОК КПУ.

З 09.1980 р. - аспірант Академії суспільних наук при ЦК КПРС. З 08.1983 р. - консультант-методист Будинку політосвіти, інструктор відділу організаційно-партійної роботи. З 1984 р. - заступник завідувача відділу пропаганди й агітації Запорізького ОК КПУ. З 11.1985 р. - 1-й секретар Орджонікідзевського РК КПУ м. Запоріжжя. З 09.1987 р. - завідувач відділу пропаганди й агітації, завідувач ідеологічного відділу Запорізького ОК КПУ. З 04.1990 р. - заступник голови з гуманітарних питань Запорізького облвиконкому. З 05.1992 р. - заступник голови Запорізької облдержадміністрації. З 09.1992 р. - заступник генерального директора - директор зовнішньоекономічної фірми комбінату «Запоріжсталь». З 02.1997 р. - заступник голови правління - директор зовнішньоторговельної фірми ВАТ «Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь». З 27.01.1999 р. по 23.11.1999 р. - голова Запорізької облдержадміністрації. З 01.2000 р. по 03.2001 р. - Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Казахстан. З 26.03.2001 р. по липень 2003 р. - голова Запорізької облдержадміністрації. У 2003 році Євген Григорович був уперше обраний міським головою м. 3апоріжжя, в 2006 р. - удруге. З 2006 року - віце-президент Асоціації міст України.

Кандидат філософських наук, дійсний член Транспортної Академії України. Нагороджений медаллю «За трудовую доблесть», орденами «За заслуги» трьох ступенів.

За внесок у справу поліпшення міжконфесійних стосунків у Республіці Казахстан отримав медаль Центрально-Азіатського форуму «Діалог конфесій Алматинська декларація». Нагороджений дипломом «Народний Посол України», Почесною грамотою Кабінету Міністрів України. Лауреат премії «Прометей - Престиж» в номінації «Регіональний лідер року - 2002», звання «Людина честі й обов'язку» Всеукраїнської акції «Лідер народної довіри», переможець Національної програми «Людина року 2005» в номінації «Кращий міський голова».Повернутися до списку Випускники транспортного (автомобільного) факультету.

 • Russian to English Russian to German Russian to French Russian to Italian


© 2010-2019 Автомобільна кафедраЗНТУ | Povered by Кафедра автомобилей
| Тюнинг внедорожников 4x4|
Новости Авто